Rychlá půjčka

Rozhodil váš pravidelný domácí rozpočet nenadálý výdaj? Potřebujete získat velice rychle peníze a bankovní úředník nesouhlasně kroutí hlavou? Nechoďte prosit příbuzné a vsaďte na rychlou nebankovní půjčku, o kterou můžete zažádat kdykoliv u nás.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Rychlá půjčka

Kdy se může hodit rychlá půjčka?

 

V každé nenadálé situaci. Tou může být například:

 

 • Porucha domácího spotřebiče (pračky, lednice, mrazáku).
 • Defekt auta nebo jeho pneumatik.
 • Nedostatek financí před výplatou.
 • Podpora dětí na studiu.
 • Nízká podpora v rodičovství, která nedovolí každý měsíc vyjít s penězi.
 • Náhlá ztráta zaměstnání.
 • Překrytí období výpadku příjmů.

 

Proč je rychlá půjčka dobrým řešením aktuálního nedostatku peněz?

 

Obrovskou předností rychlé půjčky je především výjimečná rychlost posouzení žádosti o úvěr. V mnoha případech se výsledek dozvíte do několika minut. Důvod je prostý. Nebankovní poskytovatel rychlé půjčky od vás nepotřebuje dokladovat vaše příjmy, ani příliš neřeší, zda vaše jméno figuruje v rejstříku dlužníků. V případě rychlé půjčky zájemce obvykle požaduje nižší finanční sumy, které je většina lidí schopna splatit z další výplaty. Proto není potřeba důkladné prověřování. Přesto by si však sám žadatel o rychlou půjčku měl objektivně vyhodnotit svoji situaci a posoudit, zda půjčku ve smluveném termínu opravdu bude schopen splatit.

 

Rychlou půjčku si může vzít prakticky každý

 

Menší finanční výpomoc potřebuje čas od času každý. Nevyjímaje studenty, seniory, maminky na mateřské dovolené či nezaměstnané. A právě tyto sociální skupiny mají obvykle při podání žádosti o úvěr v bance smůlu. Nebankovní instituce se ale ani k nim neobrací zády, a pokud potřebují půjčit, prostředky jim poskytnou. Zvláště výhodné jsou nabídky některých poskytovatelů nebankovních rychlých půjček, kteří poskytují možnost získání prvního úvěru zcela zdarma.

 

I v případě rychlé půjčky musí žadatel doložit svoji identitu

 

K ověření totožnosti žadatele navíc stačí v mnoha případech pouze vyfotit nebo naskenovat občanský či řidičský průkaz a zaslat jej poskytovateli e-mailem. Následné formality jsou již tak bleskové, že nic nebrání tomu, abyste peníze na svém účtu měli ještě v den podání žádosti.

 

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám