Rychlá půjčka

Rozhodil váš pravidelný domácí rozpočet nenadálý výdaj? Potřebujete získat velice rychle peníze a bankovní úředník nesouhlasně kroutí hlavou? Nechoďte prosit příbuzné a vsaďte na rychlou nebankovní půjčku, o kterou můžete zažádat kdykoliv u nás.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Rychlá půjčka

Kdy se může hodit rychlá půjčka?

V každé nenadálé situaci. Tou může být například:

 • Porucha domácího spotřebiče (pračky, lednice, mrazáku).
 • Defekt auta nebo jeho pneumatik.
 • Nedostatek financí před výplatou.
 • Podpora dětí na studiu.
 • Nízká podpora v rodičovství, která nedovolí každý měsíc vyjít s penězi.
 • Náhlá ztráta zaměstnání.
 • Překrytí období výpadku příjmů.

Proč je rychlá půjčka dobrým řešením aktuálního nedostatku peněz?

Obrovskou předností rychlé půjčky je především výjimečná rychlost posouzení žádosti o úvěr. V mnoha případech se výsledek dozvíte do několika minut. Důvod je prostý. Nebankovní poskytovatel rychlé půjčky od vás nepotřebuje dokladovat vaše příjmy na papíře a pokud vaše jméno figuruje v registru dlužníků, nahlíží na záznam benevolentěji. V případě rychlé půjčky zájemce obvykle požaduje nižší finanční sumy, které je většina lidí schopna splatit z další výplaty. Přesto by si však sám žadatel o rychlou půjčku měl objektivně vyhodnotit svoji situaci a posoudit, zda půjčku ve smluveném termínu opravdu bude schopen splatit.

Rychlou půjčku si může vzít prakticky každý

Menší finanční výpomoc potřebuje čas od času každý. Nevyjímaje studenty, seniory, maminky na mateřské dovolené či nezaměstnané. A právě tyto sociální skupiny mají obvykle při podání žádosti o úvěr v bance smůlu. Nebankovní instituce se ale ani k nim neobrací zády, a pokud potřebují půjčit, prostředky jim poskytnou. Zvláště výhodné jsou nabídky některých poskytovatelů nebankovních rychlých půjček, kteří poskytují možnost získání prvního úvěru zcela zdarma.

I v případě rychlé půjčky musí žadatel doložit svoji identitu

K ověření totožnosti žadatele navíc stačí v mnoha případech pouze vyfotit nebo naskenovat občanský či řidičský průkaz a zaslat jej poskytovateli e-mailem. Následné formality jsou již tak bleskové, že nic nebrání tomu, abyste peníze na svém účtu měli ještě v den podání žádosti.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám