Půjčka Online

Potřebujete získat finanční prostředky opravdu rychle? Pak právě pro vás je jako stvořená půjčka online, jejímž prostřednictvím získáte peníze opravdu rychle, aniž byste se museli kohokoliv doprošovat.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka Online

Jaká kritéria je potřeba splnit pro získání půjčky online?

Jelikož o půjčku online můžete zažádat z pohodlí svého domova, budete potřebovat funkční počítač s přístupem k internetu anebo alespoň chytrý mobilní telefon. Kromě toho byste měli:

 • Být starší 18 let.
 • Rozumět si alespoň v základních bodech s výpočetní technikou.
 • Mít trvalý pobyt na území České republiky anebo české občanství.
 • Vlastnit platnou e-mailovou adresu.
 • Budete-li chtít peníze vyplatit převodem, pak potřebujete také bankovní účet.
 • Mít mobilní telefon s českým číslem.

Na druhou stranu rozhodně nemusíte prokazovat výši vašich příjmů na papíře, anebo dokladovat svoji bezdlužnost. Poskytovatelé nebankovních půjček online jsou v tomto ohledu obvykle velmi benevolentní. Rovněž všepřítomnost v některém z registrů dlužníků při posuzování vašeho nároku na online půjčku hraje menší roli. Poskytovatel si ji sice zjistí, ale není to pro něho zásadní nedostatek.

Přednosti online půjčky

Půjčování finančních prostředků online se velice rychle zařadilo po bok moderních finančních nástrojů umožňujících flexibilitu každému, kdo ji potřebuje. Podání žádosti zabere jen několik minut. Zrovna tak se během krátké chvíle dozvíte, zda vám vyplacení prostředků bylo schváleno. Vyplacení peněz můžete volit z 2 variant:

 • v hotovosti,
 • převodem na účet.

Obě možnosti mají svá pro a proti. Preferujete-li extrémní rychlost a chcete-li peníze získat i o víkendu, volte raději vyplacení v hotovosti. V tomto případě si totiž prostředky můžete ihned vyzvednout v některé síti smluvních partnerů poskytovatele půjčky. Vlastníte-li bankovní účet a stačí-li vám získání prostředků až následující pracovní den, volte bankovní převod. V tomto případě sice musíte počítat s mírným zdržením vlivem mezibankovní transakce, na druhou stranu pocit dostatečného množství finančních prostředků na účtu je k nezaplacení.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám