Půjčka Online

Potřebujete získat finanční prostředky opravdu rychle?  Pak právě pro vás je jako stvořená půjčka online, jejímž prostřednictvím získáte peníze opravdu rychle, aniž byste se museli kohokoliv doprošovat. 

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka Online

Jaká kritéria je potřeba splnit pro získání půjčky online?

 

Jelikož o půjčku online můžete zažádat z pohodlí svého domova, budete potřebovat funkční počítač s přístupem k internetu anebo alespoň chytrý mobilní telefon. Kromě toho byste měli:

 • Být starší 18 let.
 • Rozumět si alespoň v základních bodech s výpočetní technikou.
 • Mít trvalý pobyt na území České republiky anebo české občanství.
 • Vlastnit platnou e-mailovou adresu.
 • Budete-li chtít peníze vyplatit převodem, pak potřebujete také bankovní účet.
 • Mít mobilní telefon s českým číslem.

 

Na druhou stranu rozhodně nemusíte prokazovat výši vašich příjmů anebo dokladovat svoji bezdlužnost. Poskytovatelé nebankovních půjček online jsou v tomto ohledu obvykle velmi benevolentní. Rovněž všepřítomnost v některém z registrů dlužníků při posuzování vašeho nároku na online půjčku nehraje roli. Poskytovatel si ji sice zjistí, ale není to pro něho zásadní nedostatek.  

 

Přednosti online půjčky

 

Půjčování finančních prostředků online se velice rychle zařadilo po bok moderních finančních nástrojů umožňujících flexibilitu každému, kdo ji potřebuje. Podání žádosti zabere jen několik minut. Zrovna tak se během krátké chvíle dozvíte, zda vám vyplacení prostředků bylo schváleno. Vyplacení peněz můžete volit z 2 variant:

 • v hotovosti,
 • převodem na účet.

 

Obě možnosti mají svá pro a proti. Preferujete-li extrémní rychlost a chcete-li peníze získat i o víkendu, volte raději vyplacení v hotovosti. V tomto případě si totiž prostředky můžete ihned vyzvednout v některé síti smluvních partnerů poskytovatele půjčky. Vlastníte-li bankovní účet a stačí-li vám získání prostředků až následující pracovní den, volte bankovní převod. V tomto případě sice musíte počítat s mírným zdržením vlivem mezibankovní transakce, na druhou stranu pocit dostatečného množství finančních prostředků na účtu je k nezaplacení.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám