Půjčka bez registru

Máte již z minulosti záznam v některém z registrů dlužníků? A potřebujete další prostředky? Banka vám nepůjčí? Zjistěte, zda nedosáhnete na půjčku bez registru. Její sjednání je rychlé a zařídíte ho z pohodlí svého domova.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez registru

Figurujete v registru dlužníků?

 

Zjistili jste při prověřování vaší žádosti o bankovní půjčku, že se vaše jméno vyskytuje v registru dlužníků? Možná vás to překvapilo, protože jste o žádných restech z minula nevěděli. Dostat se do registru dlužníků je ale jednodušší, než si myslíte. Stačí přehlédnout a pozdě zaplatit fakturu za elektřinu, účet za telefon anebo nezaplatit nedoplatek za plyn. Nikdo se s vámi v tom případě bavit nebude a po několika upozorněních, se do registru automaticky dostanete. Co ale dělat, pokud poté budete chtít půjčit? Řešení je jednoduché. Jsou jím nebankovní půjčky bez registru.

 

„Bez registru“ neznamená, že nebudete prověřováni

 

Poskytovatel půjčky bez registru si vaše jméno proklepne, a pokud jste v registru dlužníků, zjistí to. Na celou vaši situaci se ale podívá mnohem benevolentněji a s pochopením a posoudí vaši aktuální situaci. Máte-li dostatečný a pravidelný příjem, nic nebrání tomu, abyste o půjčku bez registru požádali.

 

Jaké kroky je potřeba podniknout?

 

Především byste si měli ujasnit, kolik chcete půjčit. Pak již stačí pouze:

 

 • vyplnit formulář,
 • počkat několik minut na schválení vaší žádosti,
 • zaslat naskenovaný nebo vyfocený doklad vaší totožnosti,
 • podepsat smlouvu,
 • vybrat si, zda chcete peníze vyplatit v hotovosti nebo bezhotovostně,
 • počkat nebo si vyzvednout potřebné finance.

 

Půjčka bez registru je tu pro všechny, kteří nechtějí na získání finanční prostředků dlouho čekat, ale mají podezření či jistotu, že jejich jméno se objevilo v některém z registrů dlužníků. O půjčku bez registru lze i za těchto podmínek zažádat jednoduše online. Výsledek posouzení vaší žádosti se dozvíte téměř obratem. Všechny ostatní formality vyřídíte také velice rychle. Své peníze tak můžete mít klidně již dnes.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám