Půjčka bez registru

Hledáte rychlou finanční pomoc, ale máte záznam v registru dlužníků? Nevadí, máme pro vás řešení - půjčku bez registru! Stačí vyplnit jednoduchý formulář na našem webu a výsledek vaší žádosti máte okamžitě!

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez registru

Figurujete v registru dlužníků?

Zjistili jste při prověřování vaší žádosti o bankovní půjčku, že se vaše jméno vyskytuje v registru dlužníků? Možná vás to překvapilo, protože jste o žádných restech z minula nevěděli. Dostat se do registru dlužníků je ale jednodušší, než si myslíte. Stačí přehlédnout a pozdě zaplatit fakturu za elektřinu, účet za telefon anebo nezaplatit nedoplatek za plyn. Nikdo se s vámi v tom případě bavit nebude a po několika upozorněních, se do registru automaticky dostanete. Co ale dělat, pokud poté budete chtít půjčit? Řešení je jednoduché. Stačí vyplnit formulář na našich stránkách.

„Bez registru“ neznamená, že nebudete prověřováni

Poskytovatel půjčky bez registru si vaše jméno proklepne, a pokud jste v registru dlužníků, zjistí to. Na celou vaši situaci se ale podívá mnohem benevolentněji a s pochopením a posoudí vaši aktuální situaci. Máte-li dostatečný a pravidelný příjem, nic nebrání tomu, abyste o půjčku bez registru požádali.

Jaké kroky je potřeba podniknout?

Především byste si měli ujasnit**, kolik chcete půjčit**. Pak již stačí pouze:

 • vyplnit formulář,
 • počkat několik minut na vyhodnocení vaší žádosti,
 • zaslat naskenovaný nebo vyfocený doklad vaší totožnosti,
 • podepsat smlouvu,
 • vybrat si, zda chcete peníze vyplatit v hotovosti nebo bezhotovostně,
 • počkat nebo si vyzvednout potřebné finance.

Půjčka bez registru je tu pro všechny, kteří nechtějí na získání finanční prostředků dlouho čekat, ale mají podezření či jistotu, že jejich jméno se objevilo v některém z registrů dlužníků. O půjčku bez registru lze i za těchto podmínek zažádat jednoduše online. Výsledek posouzení vaší žádosti se dozvíte téměř obratem. Všechny ostatní formality vyřídíte také velice rychle. Své peníze tak můžete mít klidně již dnes.

Pokud potřebujete rychlou finanční injekci, může se zdát, že půjčka bez registru je tou správnou volbou. Tyto půjčky jsou obvykle poskytovány s mírnějším posouzením bonity žadatele a často nevyžadují ověření úvěrové historie. Nicméně, pokud nejste opatrní, můžete se dostat do ještě větších finančních problémů, a to kvůli potenciálnímu dopadu na vaše kreditní skóre. V tomto článku se podíváme na problematiku registrů dlužníků a jak se jim vyhnout.

Co jsou to registry dlužníků?

Registry dlužníků jsou databáze, do kterých jsou zapisovány informace o osobách, které mají neuhrazené dluhy. Tyto registry jsou vedeny bankami, úvěrovými společnostmi a jinými institucemi, které poskytují půjčky. Registrují se zde jak drobné neuhrazené závazky, tak i vážné dluhy a exekuce. Účelem těchto registrů je poskytnout institucím, které poskytují půjčky, informace o úvěrové historii žadatelů a pomoci jim rozhodnout, zda jsou žadatelé schopni splácet své závazky.

Jak registrovaný záznam ovlivní schválení půjčky?

Pokud máte záznam v registru dlužníků, může to znamenat, že bude těžší získat schválení na klasickou půjčku. Banky a jiné poskytovatele půjček prověřují žadatelovy záznamy v registrech dlužníků, aby zjistily, zda je žadatel schopen splácet své závazky. Pokud máte záznam v registru, může to znamenat, že budete mít horší úrokovou sazbu, nebo dokonce může být vaše žádost o půjčku zamítnuta. Je tedy důležité mít čistý záznam v registru, pokud chcete získat výhodnou půjčku.

Jak se vyhnout zápisu v registru dlužníků?

Pokud se chcete vyhnout zápisu v registru dlužníků, je důležité pravidelně splácet své dluhy. Pokud máte problémy s placením splátek, neváhejte kontaktovat poskytovatele půjčky a domluvit se na splátkovém kalendáři, který bude odpovídat vašim finančním možnostem. Pokud máte dluh, který nemůžete splatit, neváhejte kontaktovat poskytovatele půjčky, který vám pomůže najít řešení.

Půjčky bez registru jsou obvykle poskytovány na menší částky a mají vyšší úrokovou sazbu než tradiční bankovní půjčky. Zde je důležité ověřit si celkové náklady na úvěr. Takzvané RPSN. Nicméně, je důležité být opatrný, protože některé půjčky bez registru mohou být poskytovány nekalými firmami, které vám mohou nabídnout nevýhodné podmínky a skrývat poplatky.

Pokud se rozhodnete pro půjčku bez registru, zkontrolujte si všechny podmínky a snažte se najít důvěryhodného poskytovatele.

Pokud máte zájem o půjčku, je důležité si pečlivě zvážit své finanční možnosti a přemýšlet o tom, zda budete schopni splácet půjčku včas. Pokud máte jakékoli pochybnosti ohledně své schopnosti splácet půjčku, je lepší si půjčku nebrat, abyste se vyhnuli problémům v budoucnu.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám