Férová půjčka

Vyplňte online žádost o půjčku a nechte se překvapit, jak rychle budete mít peníze k dispozici.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Férová půjčka

Mnoho lidí, kteří si půjčují peníze, překvapivě nehledí na to, aby si půjčili výhodně. Pro podstatnou část z nich je rozhodující zejména rychlost, se kterou půjčku dostanou.

Půjčit si férově je důležitější, než si myslíte

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak si půjčit výhodně? V poslední době se v průzkumech finančního nebankovního trhu ukazuje, že se objevují velké rozdíly mezi jednotlivými poskytovateli půjček. Zatímco u jednoho si můžete půjčit s relativně výhodným úrokem, kdy moc nepřeplatíte, jinde můžete naopak přeplatit až dvakrát tolik. Přestože je tento trh regulovaný a není tak možné nastavit extrémně nevýhodný úrok, i tak se až 70 % nebankovních půjček příliš nevyplatí.

Na druhou stranu jsou ale některé nebankovní férové půjčky výhodnější, než si půjčit u klasické banky. Dnes už dávno neplatí, že klasická půjčka od banky je sázka na jistotu. Například půjčku do 5 000 Kč je nejlepší využít jako krátkodobou půjčku, například tolik oblíbené půjčky do výplaty.

Férová půjčka je důležitější, než si myslíte. Možná si říkáte, že vysoké sankce za nesplacení jedné splátky jsou v pořádku, protože tohle se vám přece stát nemůže. Jenže skutečnost je jinde, není až tak obtížné dostat se do finanční tísně, bohužel. Mnohdy je to malá shoda náhod, a pokud nemáte dostatečnou finanční rezervu, máte zaděláno na problém. Právě potom oceníte férové půjčky, kdy se můžete v klidu a bez stresu dohodnout na individuálních splátkách. Právě férovost půjčky by měla být jednou z hlavních vlastností půjčky, kterou vyhledáváte .

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

  • Požádat o půjčku

    Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

    Žádost o půjčku
  • Napište nám

    Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

    Napište nám