Férová půjčka

Nezáleží na tom, co je dnes zrovna za den, zda je víkend nebo svátek, my vaše žádosti o půjčku zpracováváme nonstop. Nevěříte? Přesvědčte se o tom, vyplňte online žádost o půjčku a nechte se překvapit, jak rychle budete mít peníze k dispozici.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Férová půjčka

Mnoho lidí, kteří si půjčují peníze, překvapivě nehledí na to, aby si půjčili výhodně. Pro podstatnou část z nich je rozhodující zejména rychlost, se kterou půjčku dostanou. Přitom u nás jsou půjčky rychlé i férové a peníze můžete mít ještě dnes na účtu. Zakládáme si na naší flexibilitě, vaše žádosti totiž dokážeme posoudit kdykoli a poté ihned posíláme schválenou půjčku.

 

Naše férové půjčky jsou založeny především na vztahu mezi námi a naším klientem. Snažíme se dělat maximum, aby naši klienti, kterým poskytujeme služby, byli spokojeni. Od toho se odráží naše vstřícnost při zpracování půjček, ale také jejich výhodnost – u nás neplatíte žádné nesmyslné poplatky, neplatíte poplatek za vyřízení půjčky, stejně tak vám nebudeme účtovat předčasné splacení. A to nejlepší? První půjčka je zdarma, takže jestliže si u nás půjčujete poprvé, čeká vás extra výhodná půjčka pro každého.

 

Půjčit si férově je důležitější, než si myslíte

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak si půjčit výhodně? V poslední době se v průzkumech finančního nebankovního trhu ukazuje, že se objevují velké rozdíly mezi jednotlivými poskytovateli půjček. Zatímco u jednoho si můžete půjčit s relativně výhodným úrokem, kdy moc nepřeplatíte, jinde můžete naopak přeplatit až dvakrát tolik. Přestože je tento trh regulovaný a není tak možné nastavit extrémně nevýhodný úrok, i tak se až 70 % nebankovních půjček příliš nevyplatí.

 

Na druhou stranu jsou ale některé nebankovní férové půjčky výhodnější, než si půjčit u klasické banky. Dnes už dávno neplatí, že klasická půjčka od banky je sázka na jistotu. U nás najdete skutečně výhodný úrok, nejlepší je půjčka na 3 měsíce, pokud preferujete vyšší částku, protože nabízí nejlepší poměr mezi úrokem, délkou splácení, a samozřejmě celkovou půjčenou částkou. Jako půjčka do 5 000 Kč je nejlepší využít krátkodobé půjčky, například tolik oblíbené půjčky do výplaty.

 

Férová půjčka je důležitější, než si myslíte. Možná si říkáte, že vysoké sankce za nesplacení jedné splátky jsou v pořádku, protože tohle se vám přece stát nemůže. Jenže skutečnost je jinde, není až tak obtížné dostat se do finanční tísně, bohužel. Mnohdy je to malá shoda náhod, a pokud nemáte dostatečnou finanční rezervu, máte zaděláno na problém. Právě potom oceníte férové půjčky, kdy se můžete v klidu a bez stresu dohodnout na individuálních splátkách. Právě férovost půjčky by měla být jednou z hlavních vlastností půjčky, kterou vyhledáváte – jako je tomu právě u nás.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

  • Požádat o půjčku

    Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

    Žádost o půjčku
  • Napište nám

    Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

    Napište nám