Půjčka bez 1 Kč a bez doložení potvrzení o příjmu

Někdy se říká, že takzvaně nemáte ani korunu. Jestliže je to váš případ a nacházíte se zrovna v nepříznivé finanční situaci, vyzkoušejte jednoduchou a rychlou půjčku do výplaty. Půjčka bez 1 Kč vám pomůže půjčit si finanční obnos bez komplikací, jednoduše během několika málo minut. Můžete se tak dostat z dluhů a mít k dispozici velkou peněžní částku.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez 1 Kč a bez doložení potvrzení o příjmu

Půjčka do výplaty bez 1 Kč také pro vás

Stále více jsou v poslední době oblíbeny půjčky, které poskytují klientům peníze před výplatou, obecně jsou rozšířeny pod názvem půjčky do výplaty. Jedná se o krátkodobé půjčky, které využívají všichni, kterým z nějakého důvodu schází peníze před výplatou, takže si půjčí menší obnos, průměrně do 10000 Kč a zaplatí například nezbytné složenky, účty a podobně. Půjčky před výplatou jsou malým, ale vyhledávaným finančním bonusem.

Oblíbené jsou také proto, že nepředstavují velké riziko. Jestliže si klient půjčí například půjčku do 5000 Kč, pak má jistotu, že ji následně dokáže splatit ihned, když dostane výplatu. Nehrozí tak velké riziko, že by například spadl do dluhové pasti a podobně. Zároveň jsou tyto půjčky výhodné, protože čím jsou kratší, tím menší jsou většinou úroky. Půjčky do výplaty jsou pro všechny, kteří potřebují finanční obnos těsně před výplatou a zároveň nechtějí podstupovat rizika.

Krátkodobé online půjčky a obzvlášť pak půjčky do výplaty bez 1 Kč jsou doménou zejména nebankovních půjček, protože klasické banky se z větší části soustředí hlavně na půjčky větších finančních obnosů. Avšak to může být výhoda, protože nebankovní půjčky jsou dnes často výhodnější než klasické půjčky od banky. Navíc nemají takové nároky, nemusíte dokládat papírové potvrzení o příjmech, navíc jsou to většinou půjčky Online. Velkou roli hraje také flexibilita, protože klasické bankovní domy mnohdy půjčku posuzují i několik dní, kdežto nebankovní poskytovatelé jen několik málo minut.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

  • Požádat o půjčku

    Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

    Žádost o půjčku
  • Napište nám

    Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

    Napište nám