Zařiďte si půjčku bez registru snadno a rychle Online

Máte již z minulosti záznam v některém z registrů dlužníků? A potřebujete další prostředky? Banka vám nepůjčí? Zjistěte, zda nedosáhnete na půjčku bez registru. Její sjednání je rychlé a zařídíte ho z pohodlí svého domova.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Zařiďte si půjčku bez registru snadno a rychle Online

Figurujete v registru dlužníků?

Zjistili jste při prověřování vaší žádosti o bankovní půjčku, že se vaše jméno vyskytuje v registru dlužníků? Možná vás to překvapilo, protože jste o žádných restech z minula nevěděli. Dostat se do registru dlužníků je ale jednodušší, než si myslíte. Stačí přehlédnout a pozdě zaplatit fakturu za elektřinu, účet za telefon anebo nezaplatit nedoplatek za plyn. Nikdo se s vámi v tom případě bavit nebude a po několika upozorněních, se do registru automaticky dostanete. Co ale dělat, pokud poté budete chtít půjčit? Řešení je jednoduché. Jsou jím nebankovní půjčky bez registru.

„Bez registru“ neznamená, že nebudete prověřováni

Poskytovatel půjčky bez registru si vaše jméno proklepne, a pokud jste v registru dlužníků, zjistí to. Na celou vaši situaci se ale podívá mnohem benevolentněji a s pochopením a posoudí vaši aktuální situaci. Máte-li dostatečný a pravidelný příjem, nic nebrání tomu, abyste o půjčku bez registru požádali.

Jaké kroky je potřeba podniknout?

Především byste si měli ujasnit**, kolik chcete půjčit**. Pak již stačí pouze:

 • vyplnit formulář,
 • počkat několik minut na vyhodnocení vaší žádosti,
 • zaslat naskenovaný nebo vyfocený doklad vaší totožnosti,
 • podepsat smlouvu,
 • vybrat si, zda chcete peníze vyplatit v hotovosti nebo bezhotovostně,
 • počkat nebo si vyzvednout potřebné finance.

Půjčka bez registru je tu pro všechny, kteří nechtějí na získání finanční prostředků dlouho čekat, ale mají podezření či jistotu, že jejich jméno se objevilo v některém z registrů dlužníků. O půjčku bez registru lze i za těchto podmínek zažádat jednoduše online. Výsledek posouzení vaší žádosti se dozvíte téměř obratem. Všechny ostatní formality vyřídíte také velice rychle. Své peníze tak můžete mít klidně již dnes.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám