Půjčka na auto

Potřebujete se dostat každý den do práce a váš automobil se porouchal? Anebo byste raději konečně pořídili rodinný vůz, který vás spolehlivě dostane na dovolenou a využijete ho i k občasným pojížďkám během roku? Nevíte ale kde na něj vzít? Řešením je naše On-line půjčka na auto.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka na auto

Kdy se půjčka na auto vyplatí?

Jestliže pozorujete, že do oprav vašeho starého auta vkládáte více prostředků, než by se na první pohled vyplatilo, nastal čas poohlédnout se po jiném. Chybí-li vám na něj peníze, přestaňte je v první řadě vkládat do starého auta a v druhé řadě se poohlédněte po výhodné nebankovní půjčce, která vám pomůže dofinancovat zbytek nákladů. V některých případech můžete dokonce k nebankovní půjčce na auto získat i další bonusy v podobě zvýhodněného povinného ručení či havarijního pojištění.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky na auto?

Kromě toho, že vám tento způsob získání finančních prostředků umožní v krátké době pořídit dopravní prostředek, který vám pomůže dostat se rychle, kam potřebujete, nabízí také další výhody. Těmi jsou například:

 • Možnost předčasného splacení úvěru bez sankcí.
 • Nabídka bezúčelové půjčky na cokoliv.
 • Odklad splátek, pokud se dostanete do finanční tísně.
 • Zažádání online a vyřízení žádosti během několika minut.
 • Není nutné chodit na pobočku a žádat o peníze osobně.
 • Nikomu nemusíte vysvětlovat, na co chcete půjčit.
 • Není nutné dokládat příjmy papírově.
 • Půjčit si můžete, i pokud máte záznam v registru dlužníků.
 • Individuální nastavení výše splátek i doby splácení.

Na co si při žádosti o půjčku na auto dát pozor?

Berete-li si půjčku na auto, zjistěte si dopředu, kolik za ní zaplatíte. Nepočítají se pouze úroky, ale i další náklady spojené s půjčkou, například různé poplatky za její zřízení či vedení a především sankce za pozdní doručení splátek či naopak za předčasné splacení půjčky. Zrovna tak v případě nebankovní půjčky musíte objektivně zhodnotit svoji situaci a schopnost dostát svým závazkům. Jestliže si jste jistit, že ze svých příjmů půjčku v předem sjednaném období uhradíte, jděte do toho.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám