Půjčka na auto

Potřebujete se dostat každý den do práce a váš automobil se porouchal? Anebo byste raději konečně pořídili rodinný vůz, který vás spolehlivě dostane na dovolenou a využijete ho i k občasným pojížďkám během roku? Nevíte ale kde na něj vzít? Řešením je naše On-line půjčka na auto.

Chci si půjčit
Žádost o půjčku online
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka na auto

Kdy se půjčka na auto vyplatí?

 

Jestliže pozorujete, že do oprav vašeho starého auta vkládáte více prostředků, než by se na první pohled vyplatilo, nastal čas poohlédnout se po jiném. Chybí-li vám na něj peníze, přestaňte je v první řadě vkládat do starého auta a v druhé řadě se poohlédněte po výhodné nebankovní půjčce, která vám pomůže dofinancovat zbytek nákladů. V některých případech můžete dokonce k nebankovní půjčce na auto získat i další bonusy v podobě zvýhodněného povinného ručení či havarijního pojištění.

 

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky na auto?

 

Kromě toho, že vám tento způsob získání finančních prostředků umožní v krátké době pořídit dopravní prostředek, který vám pomůže dostat se rychle, kam potřebujete, nabízí také další výhody. Těmi jsou například:

 • Možnost předčasného splacení úvěru bez sankcí.
 • Nabídka bezúčelové půjčky na cokoliv.
 • Odklad splátek, pokud se dostanete do finanční tísně.
 • Zažádání online a vyřízení žádosti během několika minut.
 • Není nutné chodit na pobočku a žádat o peníze osobně.
 • Nikomu nemusíte vysvětlovat, na co chcete půjčit.
 • Není nutné dokládat příjmy.
 • Půjčit si můžete, i pokud máte záznam v registru dlužníků.
 • Individuální nastavení výše splátek i doby splácení.

 

Na co si při žádosti o půjčku na auto dát pozor?

 

Berete-li si půjčku na auto, zjistěte si dopředu, kolik za ní zaplatíte. Nepočítají se pouze úroky, ale i další náklady spojené s půjčkou, například různé poplatky za její zřízení či vedení a především sankce za pozdní doručení splátek či naopak za předčasné splacení půjčky. Zrovna tak v případě nebankovní půjčky musíte objektivně zhodnotit svoji situaci a schopnost dostát svým závazkům. Jestliže si jste jistit, že ze svých příjmů půjčku v předem sjednaném období uhradíte, jděte do toho.

Online Žádost o půjčku

Co o nás říkají naši klienti

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Naším posláním je poskytovat spolehlivé, nejnovější zprávy a názory.

 • Požádat o půjčku

  Vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a peníze můžou být vaše ještě dnes.

  Žádost o půjčku
 • Napište nám

  Nevíte si rady s vyplněním online formuláře? Napište nám.

  Napište nám